Y1073200R000B9L
MFR.Part #
Y1073200R000B9L
JLCPCB Part #
C1491655
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 250mW Metal foil resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS