CRCW251215K0JNEG
MFR.Part #
CRCW251215K0JNEG
JLCPCB Part #
C2074902
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 1W 300V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS