VY2472M49Y5US6TV7A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VY2472M49Y5US6TV7A
JLCPCB Part #
C2248612
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 4.7nF 440V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS