Y11699K70000T0L
MFR.Part #
Y11699K70000T0L
JLCPCB Part #
C4198871
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 600mW 9.7kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount