Y174617K9400T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y174617K9400T9L
JLCPCB Part #
C3937721
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 17.94kΩ 600mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS