ERC653K4800BEEB500
MFR.Part #
ERC653K4800BEEB500
JLCPCB Part #
C3547260
Description
-65℃~+175℃ 3.48kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS