Y11696R00000B0R
MFR.Part #
Y11696R00000B0R
JLCPCB Part #
C4086836
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 600mW 6Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount