Y116960R0000B0R
MFR.Part #
Y116960R0000B0R
JLCPCB Part #
C4200954
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 600mW 60Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount