Y116964R0000B0R
MFR.Part #
Y116964R0000B0R
JLCPCB Part #
C3991333
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 600mW 64Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount