Y116920R0000B0R
MFR.Part #
Y116920R0000B0R
JLCPCB Part #
C4287646
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 20Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount