Y11692K23400B0R
MFR.Part #
Y11692K23400B0R
JLCPCB Part #
C4078703
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 2.234kΩ 600mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount