Y17466K45320T9L
MFR.Part #
Y17466K45320T9L
JLCPCB Part #
C4080866
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 6.4532kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS