TNPW121027K0BETA
MFR.Part #
TNPW121027K0BETA
JLCPCB Part #
C4305171
Description
-55℃~+125℃ 27kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount