Y11231R00000D9R
MFR.Part #
Y11231R00000D9R
JLCPCB Part #
C4060413
Description
-55℃~+150℃ 1Ω 8W Metal Foil Resistor ±0.5% ±2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS