Y11234R00000Q9L
MFR.Part #
Y11234R00000Q9L
JLCPCB Part #
C4077514
Description
-55℃~+150℃ 4Ω 8W Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS