Y112310R0000T0L
MFR.Part #
Y112310R0000T0L
JLCPCB Part #
C3934730
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 8W ±0.01% ±2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors