Y1122800R000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1122800R000T0L
JLCPCB Part #
C4169066
Package
TO-220-2(SMD)
Description
-55℃~+150℃ 800Ω 8W ±0.01% ±2ppm/℃ TO-220-2(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors