Y1121800R000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1121800R000T0L
JLCPCB Part #
C4031401
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 800Ω ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount