Y11216K98000T0L
MFR.Part #
Y11216K98000T0L
JLCPCB Part #
C4057350
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 6.98kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount