Y112128K0000T139R
MFR.Part #
Y112128K0000T139R
JLCPCB Part #
C4317588
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 160mW 28kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS