BZG04-20-M3-18
MFR.Part #
BZG04-20-M3-18
JLCPCB Part #
C5604953
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 24V 5uA@20V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS