Y11725K11000T9R
MFR.Part #
Y11725K11000T9R
JLCPCB Part #
C3926339
Description
-55℃~+150℃ 100mW 5.11kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS