Y112134R8000B9L
MFR.Part #
Y112134R8000B9L
JLCPCB Part #
C4249077
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 34.8Ω ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS