BFC238553242
MFR.Part #
BFC238553242
JLCPCB Part #
C7220561
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 2.4nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS