Y112130K0000B0L
MFR.Part #
Y112130K0000B0L
JLCPCB Part #
C4099522
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 160mW 30kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount