TNPU06033K01AZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU06033K01AZEN00
JLCPCB Part #
C4074666
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 3.01kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS