Y112116K0000T139R
MFR.Part #
Y112116K0000T139R
JLCPCB Part #
C4191118
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 160mW 16kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS