Y112127K4000T0R
MFR.Part #
Y112127K4000T0R
JLCPCB Part #
C4180154
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 160mW 27.4kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount