Y11212K70000T0R
MFR.Part #
Y11212K70000T0R
JLCPCB Part #
C4044826
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 2.7kΩ 250mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount