SIHP15N60E-GE3
MFR.Part #
SIHP15N60E-GE3
JLCPCB Part #
C7363764
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.35nF 15A 180W 280mΩ@10V 4V 5pF 600V 78nC@10V TO-220AB MOSFETs ROHS