Y1121220R000B9R
MFR.Part #
Y1121220R000B9R
JLCPCB Part #
C4320279
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 220Ω 250mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS