MAL211653151E3
MFR.Part #
MAL211653151E3
JLCPCB Part #
C1595932
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 100.1mA@100Hz 12mm 150uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 5mm 6.3V ±20% Plugin,D5xL12mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS