Y11211K40000T0L
MFR.Part #
Y11211K40000T0L
JLCPCB Part #
C4304137
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 1.4kΩ 250mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount