592D685X9016B2W15H
MFR.Part #
592D685X9016B2W15H
JLCPCB Part #
C1962791
Package
1611
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 16V 6.8uF ±10% 1611 Tantalum Capacitors ROHS