Y112112K0000A9R
MFR.Part #
Y112112K0000A9R
JLCPCB Part #
C4266550
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 12kΩ 160mW ±0.05% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS