Y1745168R000T9R
MFR.Part #
Y1745168R000T9R
JLCPCB Part #
C4110350
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 168Ω 250mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS