P0805Y2233BBT
MFR.Part #
P0805Y2233BBT
JLCPCB Part #
C3938950
Description
-55℃~+155℃ 200mW 223kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount