Y09267R00000Q0L
MFR.Part #
Y09267R00000Q0L
JLCPCB Part #
C1492766
Description
-55℃~+150℃ 7Ω 8W Metal foil resistor ±0.02% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors