Y09267R00000Q9L
MFR.Part #
Y09267R00000Q9L
JLCPCB Part #
C1492668
Description
-55℃~+150℃ 7Ω 8W Metal foil resistor ±0.02% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS