Y092650R0000T129L
MFR.Part #
Y092650R0000T129L
JLCPCB Part #
C1489313
Description
-55℃~+150℃ 50Ω 8W ±0.01% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS