Y092640R0000T129L
MFR.Part #
Y092640R0000T129L
JLCPCB Part #
C3431582
Description
-55℃~+150℃ 40Ω 8W ±0.01% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS