Y092610R0000T9L
MFR.Part #
Y092610R0000T9L
JLCPCB Part #
C6938537
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 8W Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS