Y092610R0000T29L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y092610R0000T29L
JLCPCB Part #
C1496666
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 8W Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS