Y169080R0000T9L
MFR.Part #
Y169080R0000T9L
JLCPCB Part #
C1488730
Description
-55℃~+150℃ 80Ω 8W ±0.01% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS