Y169014R1420F9L
MFR.Part #
Y169014R1420F9L
JLCPCB Part #
C1497531
Description
-55℃~+150℃ 14.142Ω 8W Metal foil resistor ±0.2ppm/℃ ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS