Y08757K50000T9L
MFR.Part #
Y08757K50000T9L
JLCPCB Part #
C1465989
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 300mW 7.5kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS