Y08752K70000T9L
MFR.Part #
Y08752K70000T9L
JLCPCB Part #
C1466062
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 2.7kΩ 300mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS