Y47936K48000B9L
MFR.Part #
Y47936K48000B9L
JLCPCB Part #
C1465062
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 6.48kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS