Y08500R28600F9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y08500R28600F9R
JLCPCB Part #
C3965479
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 286mΩ 500mW ±1% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS