Y08500R03500G0W
MFR.Part #
Y08500R03500G0W
JLCPCB Part #
C4052475
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 35mΩ 500mW ±2% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount